Kurumsal

Bakırcılar Oto Servis Kurumsal Bilgiler

Anasayfa / Kurumsal

01. HAKKIMIZDA

Muğla Fethiye Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren Bakırcılar Özel Servis, oto servis ve yedek parça konusunda hizmet vermektedir. Firmamız, Hyundai özel servisidir.

Sektörde 20 yıllık bir tecrübeye sahip BAKIRCILAR ÖZEL SERVİS, uzman ve deneyimli kadrosu ile oto servis ve yedek parça alanında kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir. Servis hizmetimiz, HYUNDAI eğitimli uzman teknik servis ekibimiz tarafından verilmektedir. Servisimize getirilen araçların arızaları son sistem test cihazları ile tespit edilmekte ve titiz bir çalışma ile bakım ve onarımdan geçirilerek taahhüt edilen zamanda sizlere teslim edilmektedir. Bakım onarımda kaliteli yedek parçalar kullanılmakta olup yedek parça ve işçilik 1 yıllık garantimiz altındadır.

BAKIRCILAR ÖZEL SERVİS, gerçekleştirdiği titiz ve özenli teknik servis hizmetinin yansıra ekonomik fiyatları ile de ön plana çıkmaktadır. Bu kapsamda en uygun yedek parça ve işçilik fiyatı garantisi vermekteyiz.
 
Hedefimiz, ekonomik fiyatlarımız ve kaliteli işçiliğimizle sektörde lider ve öncü bir firma olarak uzun yıllar sizlere hizmet vermektir. Güvenilir, hızlı ve özenli servis hizmeti arıyorsanız sizleri de BAKIRCILAR ÖZEL SERVİS ile tanışmaya çağırıyoruz.

02. VİZYONUMUZ

  • Doğru arıza tespiti ile ilk seferde doğru tamirat yapmak, zaman ve maliyet kaybını engellemek
  • Rekabetçi bir fiyat politikası izleyerek en güvenilir servis hizmetini en uygun maliyetle almanızı sağlamak
  • Geniş yedek parça stoku ile talebinize anında cevap vermek, servisimizde olmayan yedek parçayı kısa sürede temin etmek

03. MİSYONUMUZ

  • Kaliteli yedek parça ve işçilikle müşterilerimizin ilk ve daimi tercihi olmak
  • 7/24 acil yol yardım ve çekici hizmetimizle her an güvenle yolculuk yapmanızı sağlamak
  • Sektörümüzdeki gelişmeleri takip ederek hizmetlerimizde değerlendirmek, sizin için modern ve yenilikçi hizmet sunmak

BAKIRCILAR OTO SERVİS

KALİTE & MEMNUNİYET GRAFİĞİ

100%
Müşteri Memnuniyeti
100%
Yedek Parça Temini
100%
Tecrübeli Personel
100%
Arıza Tamir Garantisi

BAKIRCILAR OTO SERVİS

HABERLER & DUYURULAR