Servisimiz

Bakırcılar Oto Servis Markalar

Anasayfa / Servisimiz

İlerleyen ve gelişen teknolojiye paralel olarak otomobillerde kullanılan sistemler de gelişmekte ve daha karmaşık hale gelmektedir.

Gelişen ve farklılaşan teknoloji ile birlikte, her otomobil markası kendi teknoloji standartlarını ortaya koymuştur. Bu durum, araçların onarım ve arıza teşhis metodlarını da farklılaştırmış, sadece gerekli özel ekipmanlara ve özel servis takımlarına (SST) sahip uzman kişilerin araçlara müdahalesine izin verir hale gelmiştir.

Bu şekilde de her geçen gün yetkisiz ve gerekli ekipmanlara sahip olmayan kişilerin araçlara müdahalesi daha zor ve kullanıcı açısından riskli hale gelmektedir.

Her üretici tarafından özel olarak imal edilen ve programlanan test cihazları olmadan yapılan teşhis ve onarımlar sağlıklı netice vermemektedir. Bu durum da zaman zaman müşteri için hayati tehlike yaratacak boyutlarda sonuçlar doğurabilmektedir.

İşçilik – Yedek Parça Garantisi

Hyundai Yetkili Servislerinde yapılan işçilikler ve kullanılan parçalar, servis işçiliği ve parça imalat hatalarına karşı Hyundai Assan garantisi altındadır. Böylelikle servisten çıktıktan sonra kendinizi güvende hissedebilirsiniz.

Aracınız Hyundai Yetkili Servislerinde onarım nedeniyle işlem gördüğünde, işçilik hatası nedeniyle ortaya çıkan problemler ücretsiz olarak giderilir. Bunun için müşteriden yeniden ücret talep edilmez.

Yetkisiz servislerde Hyundai araçlarına yapılan yanlış müdahalelerin olumsuz sonuçlarının düzeltilmesi için yetkili servislere gelen müşterilerimiz olmaktadır . Bu problem yetkisiz servislerde yapılan işçiliklerin garantisinin olmamasından kaynaklanmaktadır.